Přihlášení

Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

Vyškovec 84
Vyškovec, 687 74

Telefon: +420 731 576 348
GSM: +420 608 776 682, +420 608 776 682
E-mail: info@dvorec-kavka.cz
Web: http://www.dvorec-kavka.cz/

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
Dvorec u Kavků

Dvorec u Kavků

 
 
Ubytování na samotě v ekologickém hospodářství v Bílých Karpatech. Optimální ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupinky do 6 osob.

vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě možnost parkování vhodné pro cykloturistiku

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6

Služby

Nabízíme služby: Našim hostům slouží oddělená zadní část stavení s vlastním vchodem a přístupovou cestou. Vytápění krbovými kamny a elektrickými přímotopnými panely. Certifikované ubytovací zařízení má dvě podlaží. Přízemí: Předsíň s prostorem pro uložení oděvu a obuvi. Obytná místnost s kompletně vybavenou kuchyňkou, krbovými kamny, prostorem pro stolování a trávení volného času. Koupelna se sprchou a WC. Poschodí: Dva třílůžkové pokoje, nábytek z masivu. Služby: povlečení, útěrky, navíc deka jako další přikrývka parkování u stavení možnost ochutnat domácí výrobky prohlídka hospodářství, možnost aktivního zapojení do práce na hospodářství zajištění průvodce pro seznámení se zdejším krajem, jeho historií a místními zvyky Litujeme, pes není povolen, pouze po dohodě. V objektu bohužel není dovoleno kouřit. Děkujeme za pochopení.
Provoz od-do: Ubytování: celoročně.
Vybavení: Společné soc.zařízení, Kuchyňka k dispozici , TV ve společenské místnosti, Gril, ohniště, Dětské hřiště
Doplňkové služby: Kuchyňka k dispozici

Okolí objektu

Popis okolí: Dům je obklopen pestrou mozaikou orchidejových luk, lesů, sadů, malých políček, ... Pronajímáme samostatnou část domu s přilehlým travnatým dvorkem s ohništěm a venkovním posezením. U dětí je velmi oblíbené okolí domu s pískovištěm a houpačkou. Kousek od domu se nacházejí biologické rybníčky s bohatou faunou i flórou a rybami. Vše lemuje potůček se skupinou bříz, zvoucích k příjemnému posezení.
Možnosti v okolí: Přírodní koupání, Vhodné pro pěší turistiku, Lyžování , Jízda na koni, Možnost lyžování, Možnost rybolovu
Tipy na výlety : Poloha u hranice umožňuje pořádat výlety i na Slovensko. Na českém území stojí za návštěvu: Starý Hrozenkov - naučná stezka "Moravské Kopanice", Komňa - Památník J. A. Komenského (nejpravděpodobnější místo jeho narození), Zámek Nový Světlov Bojkovice, Uherský Brod - pravá japonská zahrada, Vlčnov - slavnost "Jízda králů" a etnografická expozice, Strání - sklárny s ruční výrobou skla s možností prohlídky a nákupu, muzea v Nivnici a Dolním Němčí. Pěší túry a cyklotúry na horských kolech pro všechny věkové kategorie pestrou a čistou krajinou biosférické rezervace Bílé Karpaty, jízda na koni - Vápenice (3 km), sběr lesních plodů, koupání - Žítková, Bojkovice, Uherský Brod (koupaliště s tobogánem), rybaření - Bánov - přehrada Ordějov, sjezdové a běžecké lyžování - Mikulčin vrch. Úschova kol, dřevo na táborák a do krbu, možnost ochutnat domácí výrobky a seznámit se s životem na horském hospodářství, vidět domácí i divoká zvířata.

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load