Přihlášení

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Oldřichov v Hájích 5, 463 31

Telefon: +420 482 360 011
E-mail: info@strevlik.cz
Web: www.strevlik.cz

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

jidelna

jidelna

 
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

 
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

 
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

 
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

 
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

 
 
Nabídka celoročního ubytování pro jednotlivce ale i pro pořadatele seminářů a jiných akcí. Sluneční dům poskytuje moderní zázemí s kapacitou 53 lůžek v sedmi sedmilůžkových a jednom čtyřlůžkovém bezbariérovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprcha).

Nabídka celoročního ubytování pro jednotlivce ale i pro pořadatele seminářů a jiných  akcí. Sluneční dům poskytuje moderní zázemí s kapacitou 53 lůžek v sedmi sedmilůžkových  a jednom čtyřlůžkovém bezbariérovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprcha).

Máte rádi zvířata? Součástí areálu je farma hospodářských zvířat, kde se mohou návštěvníci seznámit s některými tradičními plemeny (koně, ovce, kozy, prase).

V příjemném prostředí a soukromé atmosféře můžete v ekocentru uspořádat seminář, školení, oslavu či svatbu. Organizačně pro vás rádi tyto akce rádi zajistíme. Školy a odborná veřejnost mohou využít zázemí přírodovědné a počítačové laboratoře při terénních průzkumech či kurzech.

Oldřichov v Hájích je výborným výchozím bodem pro výlety do Jizerských hor. V okolí ekocentra si můžete vybrat z pestré nabídky pěších i cyklistických tras. Zajímavá místa objeví také příznivci kultury a historie.

Převážná část areálu (ubytování, jídelna, laboratoř, některé učebny, farma zvířat) je uzpůsobena pro pobyt imobilních osob.

Farma:

Farma hospodářských zvířat s původními plemeny:  huculští koně, valašské ovce, kozy bílé krátkosrsté a přeštické prase. Možnost úschovy kol. Parkoviště s kamerovým systémem před areálem. V Areálu je Infocentrum, kde si kromě jiného můžete zakoupit naší turistickou známku, přírodní potraviny, zajímavé publikace a také můžete získat typy na místa a výlety do okolí.

internet v objektu zvířata v objektu vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě bezbariérový přístup možnost parkování možnost stravování vhodné pro cykloturistiku

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 53
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 4 lůžkové, Vícelůžkové

Služby

Možnosti parkování : Parkoviště s kamerovým systémem před areálem.
Nabízíme služby: V příjemném prostředí a soukromé atmosféře můžete v ekocentru uspořádat seminář, školení, oslavu či svatbu. Organizačně pro vás rádi tyto akce rádi zajistíme. Školy a odborná veřejnost mohou využít zázemí přírodovědné a počítačové laboratoře při terénních průzkumech či kurzech. Pro větší akce je k dispozici sál s kapacitou 50 míst a učebna s kapacitou 25 míst. Obojí vybaveno dataprojektorem, plátnem, internetem. Dále je k dispozici přírodovědná počítačová laboratoř vybavená binokulárními lupami a další technikou.
Poloha: Areál se nachází v poklidné obci Oldřichov v Hájích, která je branou do Jizerských hor.
Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zvířata akceptována, Parkoviště
Doplňkové služby: Konferenční služby, Programy volného času

Okolí objektu

Popis okolí: Areál se nachází v poklidné obci Oldřichov v Hájích, která je branou do Jizerských hor. V okolí si můžete vybrat z široké nabídky pěších tras, Národní přírodní rezervace Jizerskohorké bučiny a průvodce po ní Naučná stezka Oldřichovské háje a skály je od areálu ekocentra 15 min. V zimním období jsou na dosah běžecké tratě.
Tipy na výlety : Zajímavá místa jsou v nedalekém Liberci – ZOO, Botanická zahrada, Aqua park a zábavní centrum Babylon, Severočeské muzeum a Galerie, Plavecký bazén. Ve Frýdlantě můžete navštívit hrad a zámek. V nedaleké obci Vítkov se nachází Curia Vítkov (rekonstrukce středověké osady) a v Hejnicích bazilika Navštívení Panny Marie.
Možnost lyžování : Sjezdové lyžování je v dosahu cca 20 km, buď v Jizerských horách nebo v areálu Ještěd.
Cyklotrasy : Za areálem je cyklostezka, na níž navazuje množství cyklistických tras. Cyklostezka je nově zrekonstruována a je využívána i jako in lineová dráha.
Koupání : Ke koupání v letních měsících návštěvníky zve nedaleká přehrada Fojtka a Mlýnice.

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load