Přihlášení

Usedlost Gerstein

tvrz 02

Horní Krupá 118
Havlíčkův Brod, 580 01

Telefon: +420 732 261 296
E-mail: info@gerstein.cz Tato emailov, info@gerstein.cz
Web: http://www.gerstein.cz/

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

tvrz 11

tvrz 11

 
tvrz 01

tvrz 01

 
tvrz 07

tvrz 07

 
 
Ubytování ve stylovém dřevěném srubu - středovéké tvrzi Gerštin. Hledáte zajímavý nápad pro nevšední rodinnou dovolenou? Dopřejte svým ratolestem i sobě něco neokoukaného, odlišného a zároveň přátelského. Tak stylové a přitom levné ubytování, jaké máte možnost využít ve středověké tvrzi Gerstein, nikde jinde na Vysočině nenajdete.

Vraťte se na chvíli do starých dobrých časů a připomeňte si tradiční hodnoty. Zveme Vás k nevšedním zážitkům a velmi stylovému ubytování. Dopřejte sobě, své rodině i blízkým něco nového a neobyčejného. Zavítejte do Gersteinu za příjemným pobytem ve středověké tvrzi a užijte si naplno báječnou dovolenou. Kde jinde připravit stylovou hostinu než ve středověké krčmě? Uspořádejte velkolepou rodinnou či firemní akci, oslavu nebo večírek, na který bude každý dlouho vzpomínat se zaslouženým obdivem.

Neobyčejná rodinná dovolená v ČR

Celé zázemí a okolí dřevěného srubu Gerstein je jako stvořené pro nezapomenutelnou a možná i dobrodružnou rodinnou dovolenou. Pro dovolenou s dětmi je středověká tvrz ideální. Srub vznikl na pomoc jednomu ohroženému druhu na světě. Tím je rodina a rodinné či mezilidské vztahy. Zdejší atmosféra Vám pomůže vzpomenout si na tradiční důležité hodnoty.

Samozřejmě nejen pro rodiny je brána Gersteinu otevřena. Báječnou dovolenou si u nás užijí všichni, jež budou mít chuť vyzkoušet něco opravdu neobvyklého. Gerstein je neobvyklý stylovým ubytováním, ale také nevšedními aktivitami. Během dovolené si užijete spousty zábavy, pohybu i relaxace. Ať už Vás zláká dávná tradice nebo moderní aktivity, rozhodně zažijete spoustu nového a nudit se nebudete.

Kapacita

Druhy pokojů: Apartmá
Počet apartmánů: 4
Druhy apartmánů : Rodinný apartmán

Služby

Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, Gril, ohniště, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb

Okolí objektu

Tipy na výlety : Příroda se probouzí. Obdivujete krásný východ slunce a nemůžete se dočkat, až vyrazíte na osvěžující procházku do přírody. Těšíte se, až budete moci pozorovat lesní zvěř. Vypravte se na příjemné procházky přírodou a hoďte za hlavu všechny starosti. Pochlubte se svým známým povedenými fotografiemi krásných a ušlechtilých zvířat.
Možnost lyžování : Ze zimních sportů si můžete užít klasické zimní lyžování na nedaleké sjezdovce. Skočte na sáňky po vzoru Anděla na horách a vytvořte nový sáňkařský rekord. Děti si s Vámi určitě rády zabobují. Nezapomeňte si doma brusle, protože bruslení na zamrzlých vodních plochách v okolí je příjemnou změnou oproti veřejnému bruslení na zimním stadionu.
Cyklotrasy : Vysočina nabízí opravdu dobré trasy pro rekreační i náročně cyklisty. Pořádné kopce, krásná příroda a cyklistické stezky čekají na Vaše odhodlání, aby poskytly ty nejkolovatější zážitky. Naskočte na kolo a projeďte cyklistické trasy Vysočiny. Kdo nezkusil projet Vrchovinu, jako by ani nevěděl, co je cyklistika :-). Lyžovat jde i na trávě - travní lyžování Travní letní lyžováníTravní letní lyžování patří mezi nejmladší sport u nás i v zahraničí. Jeho historie sahá do poloviny 70. let. Lyžování na trávě není žádná velká věda. Stačí mít speciální lyže, které jsou mnohem kratší, maximálně metrové, a velmi se podobají tankovému pásu. Jako boty stačí klasické přeskáče. Hůlky by měly být delší, protože lyže na trávu jsou dvakrát vyšší než ty zimní.
Sportovní možnosti : Lukostřelba ve stylu Robina Hooda LukostřelbaVyzkoušejte jednu z ušlechtilých disciplín středověkých her. Zahrajte si na slavného lukostřelce Robina Hooda a možná objevíte svůj nový koníček. Lukostřelba je sport, ve kterém se vyplatí klid, rozvaha, pevná ruka a čistá mysl. Ani moderně upravený luk a šípy Vám nemůže zabránit pocítit závan středověkého ducha zábavy a sportu. Ruské kuželky aneb hra králů Ruské kuželky, nebo také hra v kuželky, je sportovní hra s dlouhou tradicí. Po staletí přináší kuželky lidem radost, zábavu a zdravý pohyb. To jsou základní předpoklady uchování duševního a tělesného zdraví v dnešní uspěchané době. Zapomeňte na moderní herní technologie a alespoň na chvíli okuste tradici s opravdovou radostí ze hry. Sportovní rybolov nebo chytání ryb do rukou Sportovní rybolovZarybařte si stylově. V bezprostřední blízkosti si můžete dosyta vychutnat sportovní rybolov. Pro opravdové romantiky si schováváme něco speciálního. Naučíme Vás chytat ryby tak, jak to uměli naši dědečkové. Brzy totiž budete umět chytat ryby do rukou. Rybolov je zajištěn na soukromé vodě, která je k těmto aktivitám určena. Večerní posezení při ohni a grilování úlovků si určitě oblíbíte. No řekněte, kde jinde se můžete nerušeně věnovat rybolovu kousek od ubytování?
Koupání : Lochneska v koupališti na Vysočině? Že by zdejší přírodní koupaliště nebylo ničím zajímavé? Omyl. Podle posledních neověřených zpráv byl spatřen v nedalekých vodách záhadný tvor z jezera Loch Ness, zvaný Lochnesská příšera. Místní obyvatelé se po opakovaném spatření Lochnesky domnívají, že záhadné podzemní proudy spojují skotské vody s vodními plochami u nás v Horní Krupé. Chyťte příležitost za pačesy a zkuste štěstí. Záhadologové nabízejí zajímavé ohodnocení za vydařenou fotografii či videozáznam tohoto tvora. Třeba se právě Vám podaří zdokumentovat Lochnesskou příšeru.

Cílové skupiny

Dovolená s dětmi: ANO
Dovolená s dětmi - nabídka : Nemějte obavy, že byste se v Gersteinu nudili. Netradiční ubytování a neobyčejná dovolená s sebou přináší nevšední zážitky. Vraťte se do starých dobrých časů a užijte si stylové tradiční aktivity. Nechybí ani novodobé aktivity, ať už máte rádi cyklistiku nebo adrenalinové sporty. Budiž naplněn odkaz dávných středověkých dob, povznesen zdravý lidský duch a velebena hodnota ze všech nejvyšší - rodina a mezilidské vztahy.

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load